دانلود فیلم جدید , دانلود رایگان فیلم و سریال جدید با لینک مستقیم

روز مووی | دانلود رایگان فیلم و سریال جدید سریال «Game of Thrones» تنها یک اسپین آف خواهد داشت | روز مووی | دانلود رایگان فیلم و سریال جدید
  • سریال «Game of Thrones» تنها یک اسپین آف خواهد داشت
    بازدید: 89
  • بدون شک سریال «Game of Thrones» با ارزش ترین سرمایه ی چند سال اخیر شبکه ی HBO به حساب می آید. این سریال با شش فصل درخشان خود توانست نامش را تا ابد در دفتر افتخارات دنیای تلویزیون به ثبت برساند. اثری که با بودجه ی هنگفت ساخته شده و هر ساله میهمان خانه های مردم در سراسر جهان است. هر چه به پخش فصل جدید سریال نزدیک تر می شویم، بازار اخبار پیرامون این سریال داغ و جذاب تر می شود. فصل هفتم آغازی بر پایان سلطه ی این سریال بر تلویزیون خواهد بود و مخاطبان تنها ۲ فصل دیگر برای لذت بردن از جهان سریال فرصت دارند، ولی HBO آیا راضی می شود سودی که این سریال برایش به ارمغان می آورد به این زودی ها از بین برود؟ پاسخ این سوال خبریست که به تازگی از این سریال منتشر شده است. مجموعه داستان های «نغمه ای از آتش و یخ» منبع الهام سازندگان این سریال بوده اند و به دلیل خرید اشتراک این شبکه از سوی کاربران سراسر جهان، میلیون ها دلار سود به جیب سران HBO می رود. این سریال به همان میزان که از لحاظ ساخت و داستان سرایی قوی عمل کرده، به همان میزان سرمایه ی عظیمی را نیز متوجه ی سازندگان خود کرده است. سرمایه ای که با پایان فصل هشتم دیگر خبری از آن نخواهد بود ولی به دلیل داستان بسیار غنی مجموعه کتاب های نام برده شده، می توان انتظار ادامه یافتن آن در قالب های دیگر را داشت.  ساخت اسپین آف می تواند گزینه ی بسیار خوبی برای شبکه ی HBO باشد. در حال حاضر افراد زیادی در حال نوشتن داستان برای این اسپین آف ها هستند.«مکس برنشتاین» نویسنده ی فیلم های «Godzilla , Kong: Skull Island» ، «جین گولدمن» نویسنده ی فیلم های «Kick-A$*s  و Kingsman» ، «کارلی رای» نویسنده ی «Mad Men» و «برایان هلگلند» نویسنده ی فیلم «L.A Confidential» از جمله افرادی هستند که در تلاشند داستان شان تبدیل به اسپین آفی برای Game of Thrones شود.
    در مصاحبه ای که پایگاه خبری «EW» با مدیر بخش برنامه ریزی HBO آقای «کیسی بلویز» ترتیب داده، این شخص بیان کرده که افراد زیادی در حال نوشتن داستان هایی برای ادامه دادن جهان سریال هستند، ولی شبکه تنها بهترین را از بین آن ها انتخاب می کند.
    من به همراه تیم مدیریتی به دنبال آن هستیم تا نویسندگان را در شرایط رقابت قرار دهیم. در این رقابت کوچکترین جزئیات نیز می توانند قابل قدردانی باشند. هواداران باید بدانند که هنوز همه چیز در مراحل مقدماتی قرار دارد. من هنوز طرح کلی داستانی که این افراد نوشته اند را ندیده ام. وقتی در محافل مختلف حضور می یابم مردم می گویند که در حال حاضر چهار نفر نویسندگی چهار اسپین آف از سریال را برعهده گرفته اند. مردم فکر می کنند شبکه قرار است چهار اسپین آف از Game of Thrones بسازد. چنین چیزی هرگز اتفاق نخواهد افتاد. طبق صحبت هایی که با کارگردان های اصلی سریال «David Benioff و Dan Weiss» داشتیم قرار شد که حداکثر ۱ اسپین آف برای سریال بسازیم. ساخت این اسپین آف برنامه ی بلند مدتی را می طلبد ولی در حال حاضر تمام تمرکز مان برروی اکران فصل هفتم و آماده کردن فصل هشتم سریال اصلی است.

  • تاریخ ارسال خبر: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

ارسال دیدگاه